icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo

Złącze kątowe regulowane Simpson 70 x 50 x 2 x 60 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe regulowane Simpson 70 x 50 x 2 x 60 mm
5,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Złącze to element stosowany w celu wzmacniania łączeń w drewnianych konstrukcjach. Idealnie nadaje się przykładowo do montażu mebli, więc przyda się w większości domów. Z powodzeniem możesz wykorzystać je nawet na świeżym powietrzu, gdyż produkt został ocynkowany – jest odporny na szkodliwe działanie wilgoci. Proponujemy różne rodzaje tej części.

  Cechy i zalety

  Element stosowany jest w celu wzmacniania łączeń drewnianych elementów – znakomicie sprawdza się przy meblach, wobec czego przyda się w większości gospodarstw domowych. Stworzona za jego pomocą konstrukcja przez długi czas zachowa idealną stabilność, ponieważ przedmiot jest odporny na zniekształcenia – wykonany został bowiem ze stalowej blachy. Ponadto posiada zabezpieczenie przed korozją, więc z powodzeniem możesz wykorzystać go nawet na świeżym powietrzu. Montaż złącza nie wymaga posługiwania się skomplikowanymi narzędziami, dlatego zaplanowane prace przeprowadzisz z łatwością. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, zatem wybierzesz model najlepiej odpowiadający Twoim wymaganiom.

  • Złącze niekonstrukcyjne

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaSimpson
  MateriałStal
  PowłokaOcynkowany
  Kod produktu3523140201252