icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo

Złącze kątowe Simpson 100 x 100 x 2,5 x 100 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe Simpson 100 x 100 x 2,5 x 100 mm
14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Złącze kątowe przeznaczone jest do prac montażowych z wykorzystaniem elementów krzyżowych elementów drewnianych. Produkt posiada trwałą budowę, przez co jest odporny na obciążenia, jak również skutecznie niweluje występowanie rdzy. Do prawidłowego przymocowania kątownika zaleca się zastosowanie gwoździ pierścieniowych lub wkrętów.

  Cechy i zalety

  Dzięki złączu kątowemu typu ANP/ANPS dokładnie zespolisz ze sobą krzyżowe elementy drewniane. Produkt przeznaczony jest do prac z prostymi, lekkimi konstrukcjami, którym zapewnisz wysoką stabilność i trwałość. Podczas wykonywania montażu możesz wykorzystać gwoździe pierścieniowe lub wkręty – kątownik posiada specjalne otwory, które umożliwią Ci jego dokładne przykręcenie. Aby produkt posłużył Ci przez długi czas, do jego wykonania wykorzystano stal ocynkowaną, dzięki której element posiada wysokie właściwości odpornościowe, a jego powierzchnia jest zabezpieczona przez szkodliwą rdzą. W zależności od potrzeb złącze możesz zakupić również w innych wymiarach, przez co z łatwością dopasujesz element do parametrów Twoich elementów konstrukcyjnych.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaSimpson
   NormaAT-15-8131 / 2012
   MateriałStal
   PowłokaOcynkowany
   Kod produktu5701953357115