Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe Simpson 100 x 100 x 2,5 x 60 mm
Strzałka w prawo

Złącze kątowe Simpson 100 x 100 x 2,5 x 60 mm

10,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złącze kątowe ANP/ANPS stosowane jest jako łącznik części konstrukcyjnych wykonanych z drewna. Elementy z łatwością połączysz przy pomocy gwoździ lub wkrętów. Produkt sprawdzi się podczas budowy półek, jak również mebli do ogrodu, takich jak pergole lub ławki. Kątownik wykonano ze stalowej blachy ocynkowanej, która nadaje złączu wysokiej trwałości i skutecznie chroni jego powierzchnię przed występowaniem rdzy.

   Cechy i zalety

    Złącze kątowe ANP/ANPS wpłynie na trwałość i solidność Twoich domowych konstrukcji użytkowych. Produkt przeznaczony jest do łączenia elementów wykonanych z drewna. Dzięki jego wykorzystaniu z łatwością zespolisz ze sobą belki wchodzące w skład budowy altanki. Do produkcji kątownika użyto ocynkowanej stali – trwałego materiału o wysokich właściwościach antykorozyjnych, dzięki któremu Twoje zewnętrzne konstrukcje nie stracą stabilnej struktury pomimo szkodliwych warunków atmosferycznych. Produkt możesz przymocować do podłoża, wykorzystując gwoździe pierścieniowe lub klasyczne wkręty. W naszym asortymencie posiadamy bogaty wybór modeli złączy kątowych, co ułatwi dopasowanie produktu do tworzonych przez Ciebie konstrukcji.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaSimpson
     NormaAT-15-8131 / 2012
     MateriałStal
     PowłokaOcynkowany
     Kod produktu5701953357146