icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe Simpson 150 x 50 x 3 x 75 mm

Złącze kątowe Simpson 150 x 50 x 3 x 75 mm

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Złącze umożliwia montowanie krokwi lub płatwi, wobec czego przydaje się podczas prac budowlanych. Funkcjonalny element nierzadko stosowany jest też w czasie tworzenia przez majsterkowiczów rozmaitych przedmiotów codziennego użytku. Część wykonana ze stalowej ocynkowanej blachy przez długi czas zachowa nienaganny stan. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Złącze to element stosowany w celu montowania rozmaitych konstrukcji – jest odporne na obciążenia, więc znakomicie sprawdza się przykładowo przy krokwiach lub płatwiach. Przydaje się nie tylko podczas prac budowlanych, ale również w czasie wykonywania lub reperowania przez majsterkowiczów rozmaitych przedmiotów codziennego użytku. Produkt gwarantuje znakomity efekt pracy na długi czas, gdyż element stworzony został z ocynkowanej blachy odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto jest ocynkowany, co dodatkowo zabezpiecza go przed korozją. Złącze zamocujesz z łatwością, błyskawicznie wykonując zaplanowane zadania. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, więc z powodzeniem wybierzesz model odpowiadający Twoim wymaganiom.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaSimpson
   NormaEuropejska aprobata techniczna 06/0106, Deklaracja właściwości użytkowych e06-0106
   MateriałStal
   PowłokaOcynkowany
   Kod produktu3523140201122