Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe Simpson 40 x 93 x 93 x 3 mm

Złącze kątowe Simpson 40 x 93 x 93 x 3 mm

7,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złącze kątowe typu ABB wykorzystywane jest do prac ciesielskich. Element stanowi łącznik między drewnianymi powierzchniami, jak również drewnianymi i betonowymi podłożami. Produkt wykorzystasz podczas montażu altanek, ogrodzeń oraz innych elementów ogrodowego wyposażenia. Ocynkowana stal użyta do jego wykonania nadaje kątownikowi dużej wytrzymałości mechanicznej.

   Cechy i zalety

    Złącze kątowe ABB stosowane jest jako łącznik drewnianych elementów. Do prawidłowego przymocowania kątownika zaleca się wykorzystanie gwoździ pierścieniowych, które przykręcisz dzięki specjalnym otworom znajdującym się na powierzchni elementu. Aby produkt posłużył Ci przez długi czas, do jego produkcji wykorzystano ocynkowaną stal – trwały materiał o wysokich właściwościach antykorozyjnych. Dzięki jego zastosowaniu wykonasz prawidłową konstrukcję dachu, szalunku oraz schodów. Złącze posiada grubą powierzchnię, przez co tworzone przy jego użyciu łączenia nabiorą dużej stabilności. W zależności od Twoich wymagań, w naszej ofercie znajdziesz również kątowniki innych typów, przez co będziesz mógł dobrać odpowiedni element do Twoich konstrukcji.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaSimpson
     NormaEuropejska aprobata techniczna 06/0106, Deklaracja właściwości użytkowych e06-0108
     MateriałStal
     PowłokaOcynkowany
     Kod produktu5701953353902