Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe Simpson 60 x 60 x 2 x 80 mm
Strzałka w prawo

Złącze kątowe Simpson 60 x 60 x 2 x 80 mm

7,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złącze kątowe ANPS wykorzystasz podczas hobbystycznych prac budowlanych do tworzenia trwałych łączeń pomiędzy drewnianymi podłożami. Produkt posiada solidną konstrukcję wykonaną ze stali ocynkowanej, co wpływa na stabilność tworzonych przez Ciebie przedmiotów i mebli. Element z łatwością przymocujesz do wybranej powierzchni przy użyciu klasycznych gwoździ lub wkrętów.

   Cechy i zalety

    Złącze kątowe ANPS to praktyczny produkt montażowy, który umożliwi Ci wykonanie połączeń krzyżowych elementów wykonanych z drewnianych materiałów. Kątownik ułatwi Ci budowę ogrodowych altanek, jak również półek oraz drobnych mebli. Do prawidłowego przymocowania złącza wykorzystasz gwoździe pierścieniowe oraz wkręty – łącznik posiada specjalne otwory umożliwiając ich precyzyjne przykręcenie. Stalowa blacha, z której produkt został wykonany, nie odgina się pod wpływem ciężaru, zapewniając materiałom budowlanym trwałe, stabilne łączenie. W zależności od rodzaju wykonywanych przez Ciebie prac montażowych, w naszym asortymencie znajdziesz złącza kątowe o różnych zastosowaniach, dzięki czemu z łatwością dobierzesz właściwy produkt.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaSimpson
     NormaAT-15-8131 / 2012
     MateriałStal
     PowłokaOcynkowany
     Kod produktu5701953358631