icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo

Złącze kątowe Simpson 70 x 70 x 55 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe Simpson 70 x 70 x 55 mm
6,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wykorzystanie złącza kątowego ABR umożliwi Ci połączenie drewnianych materiałów. Możesz go także przymocować do betonu lub stali przy pomocy stalowych kotwi. Produkt sprawdzi się podczas tworzenia połączeń wymagających przenoszenia dużych sił – na przykład jako łącznik krokwi i płatwi. Kątownik posiada specjalnie wytworzone żebra, które nadają mu wysokiej wytrzymałości.

  Cechy i zalety

  Dzięki zastosowaniu złącza kątowego ABR będziesz mógł wykonać dokładne połączenie elementów drewnianych. Element ten przeznaczony jest również do pracy z betonowymi i stalowymi powierzchniami. Dzięki wzmocnionej budowie produkt okaże się przydatny podczas tworzenia konstrukcji z dużym obciążeniem. Możesz go zastosować podczas budowy domu, jak również renowacji starych powierzchni. Złącze wpłynie na stabilność Twojego dachu oraz wyposażenia wypoczynkowej części ogrodu – na przykład pergoli. Do jego produkcji wykorzystano stal, której ocynkowana powierzchnia stanowi zabezpieczenie przed korozją. Materiał ten chroni kątownik przed zgięciem, przez co tworzone przy jego użyciu łączenia będą trwałe i stabilne. W naszym asortymencie znajdziesz również inne modele tego typu złączy, co ułatwi Ci wybór.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaSimpson
   NormaEuropejska aprobata techniczna 06/0106, Deklaracja właściwości użytkowych e06-0109
   MateriałStal
   PowłokaOcynkowany
   Kod produktu5701953543204