Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe Simpson 90 x 48 x 48 mm

Złącze kątowe Simpson 90 x 48 x 48 mm

6,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złącze kątowe posłuży Ci do mocowania drewnianych elementów do podłoży wykonanych z drewna, betonu oraz stali. Element posiada specjalne otwory, dzięki którym możesz go precyzyjnie przymocować do wybranej powierzchni przy użyciu gwoździ lub kotew. Aby produkt zapewnił Twojej konstrukcji odpowiednią stabilność, do jego produkcji wykorzystano wysokiej jakości stal, odporną na występowanie korozji.

   Cechy i zalety

    Złącze kątowe typu AE wykorzystasz jako element konstrukcyjny schodów, altanek, ogrodzeń oraz innych elementów domowego i przydomowego wyposażenia. Produkt stosowany jest jako łącznik drewnianych powierzchni, jak również do mocowania drewnianych części do betonu, stali lub cegieł. W zależności od twardości materiału, do montażu kątownika możesz wykorzystać gwoździe pierścieniowe lub kotwy. Produkt posiada solidną, stalową budowę, przez co jest odporny na zginanie i tym samym zapewnia domowym konstrukcjom odpowiednią, bezpieczną stabilność. Dzięki pokryciu złącza ocynkiem możesz je wykorzystywać jako łącznik budowli usytuowanych na zewnątrz, ponieważ produkt jest odporny na szkodliwy wpływ wilgoci i uniemożliwia wystąpienie rdzy.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaSimpson
     NormaEuropejska aprobata techniczna 06/0106, Deklaracja właściwości użytkowych e06-0110
     MateriałStal
     PowłokaOcynkowany
     Kod produktu5701953350482