Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe Simpson 90 x 90 x 65 mm

Złącze kątowe Simpson 90 x 90 x 65 mm

6,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złącze kątowe AB wykorzystasz do budowy elementów wyposażenia Twojego domu oraz podwórka. Element zapewni trwałe połączenie drewnianych części przeznaczonych do budowy pergoli czy huśtawek. Ponadto sprawdzi się również podczas wykonywania szalunku lub konstrukcji dachowej. Odporna na czynniki zewnętrze powierzchnia kątownika pozwoli Ci na jego wykorzystanie w wilgotnych warunkach.

   Cechy i zalety

    Złącze kątowe AB przeznaczone jest do łączenia elementów budowlanych pod kątem prostym. Możesz je zastosować podczas budowy pergoli oraz tworzenia pokrycia dachu. Produkt pozwala na łączenie drewnianych elementów, ale można go również przymocować do betonowych powierzchni. Kątownik charakteryzuje się wysoką nośnością – został wykonany z grubej blachy stalowej, dzięki czemu ułatwi Ci stworzenie stabilnych konstrukcji o różnych wielkościach. Złącze posiada ocynkowaną, czyli odporną na korozję powłokę, dlatego doskonale sprawdzi się w przestrzeniach o dużym zawilgoceniu. W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór złączy kątowych o różnym przeznaczeniu, dzięki czemu z łatwością wybierzesz produkt odpowiedni do zastosowania w tworzonych przez Ciebie budowlach.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaSimpson
     NormaEuropejska aprobata techniczna 06/0106, Deklaracja właściwości użytkowych e06-0111
     MateriałStal
     PowłokaOcynkowany
     Kod produktu5701953456702