icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo

Złącze kątowe Simpson AC 50 x 50 x 35 x 2 mm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe Simpson AC 50 x 50 x 35 x 2 mm
Strzałka w prawo
4,18
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Złącze kątowe AC sprawdzi się podczas samodzielnego tworzenia mebli oraz elementów ogrodowych, takich jak płoty czy pergole. W zależności od potrzeb, produkt możesz zastosować do połączenia drewna z innymi elementami o takiej samej lub betonowej powierzchni. Kątownik posiada trwałą, odporną na korodowanie powierzchnię, przez co zapewni Ci długotrwałe funkcjonowanie.

  Cechy i zalety

  Złącze kątowe typu AC wykorzystywane jest podczas wielu prac ciesielskich. Produkt zastosujesz do połączenia elementów wykonanych z drewna, jak również jako łącznik do drewna i betonu. Podczas montażu najlepiej użyć gwoździ pierścieniowych oraz kotwi, które skutecznie przymocujesz dzięki specjalnym otworom znajdującym się na powierzchni kątownika. Do jego produkcji wykorzystano stal – trwały materiał, który dodatkowo pokryto warstwą ocynku, co zwiększa odporność produktu na korozję. Dzięki zastosowaniu złącza wesprzesz konstrukcję elementów domowego i ogrodowego wyposażenia – schodów, altanek, pergoli. W naszym asortymencie znajdziesz różne modele kątowników, co ułatwi Ci wybór odpowiedniego produktu do wykonywanej pracy.

  • AT-15-8131/2012

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaSzt.
  MarkaSimpson
  MateriałStal
  PowłokaOcynkowany
  Kod produktu5701953583408