icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe Simpson AC 65 x 65 x 55 x 2 mm

Złącze kątowe Simpson AC 65 x 65 x 55 x 2 mm

6,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Złącze kątowe AC wykorzystywane jest podczas prac budowlanych oraz w stolarce – dzięki jego zastosowaniu samodzielnie wykonasz wiele konstrukcji wykonanych z drewna oraz połączenia drewnianych i betonowych powierzchni. Element posiada wysokie właściwości antykorozyjne, dlatego będziesz mógł go wykorzystywać przez długi czas.

  Cechy i zalety

  Złącze kątowe AC przeznaczone jest do zespolenia w całość elementów wykonanych z drewna. Ponadto możesz je wykorzystać również jako łącznik powierzchni drewnianych i betonowych. Produkt sprawdzi się podczas budowy elementów domowego użytku, jak również podczas prac naprawczych w warsztacie. Kątownik umożliwi Ci połączenie powierzchni pod kątem prostym, zapewniając konstrukcjom dużą stabilność. Produkt jest odporny na rdzewienie, dzięki czemu – nawet pomimo szkodliwych warunków pogodowych – posłuży Ci przez długi czas. Specjalne otwory umożliwiają przytwierdzenie elementu przy użyciu gwoździ pierścieniowych lub wkrętów ciesielskich. Przy twardych powierzchniach zaleca się zastosowanie kotwi stalowych. W naszym asortymencie znajdziesz również inne elementy montażowe, dzięki którym samodzielnie zbudujesz płot, pergolę, jak również inne elementy, które znajdą się na terenie Twojego gospodarstwa domowego.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaSimpson
   NormaAT-15-8131 / 2012
   MateriałStal
   PowłokaOcynkowany
   Kod produktu5701953933203