icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo

Złącze kątowe Simpson ANPS 20 x 40 x 40 x 2 mm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe Simpson ANPS 20 x 40 x 40 x 2 mm
Strzałka w prawo
3,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Złącze kątowe typu ANPS umożliwi Ci mocne zespolenie drewnianych części konstrukcyjnych. Produkt nada Twoim domowym budowlom odpowiednią stabilność, ponieważ jest trwały i odporny na rdzewienie. Kątownik posiada otwory w różnych kształtach – przystosowane zarówno do przymocowania gwoździ pierścieniowych, jak i stalowych kotew.

  Cechy i zalety

  Dzięki zastosowaniu złącza kątowego ANPS wykonasz krzyżowe łączenie drewnianych elementów. Produkt przystosowany jest do pracy przy lekkich, prostych konstrukcjach. Przy wykorzystaniu kątownika będziesz mógł zbudować różnorodne budowle ogrodowego wyposażenia – pergole, huśtawki czy ogrodzenie. Element posiada specjalnie wyprofilowaną powierzchnię, dzięki czemu z łatwością przymocujesz go do wybranego podłoża przy użyciu standardowych gwoździ pierścieniowych. Wysokiej trwałości nadaje kątownikowi użyta do jego produkcji ocynkowana stal, dzięki której będziesz mógł korzystać z pełnionej przez niego funkcji przez długi czas. Produkt możesz stosować podczas prac w różnych warunkach – zarówno w suchym, jak i mokrym środowisku. W naszym asortymencie posiadamy również inne modele złączy kątowych, co ułatwi Ci wybór właściwego elementu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaSimpson
   NormaAT-15-8131 / 2012
   MateriałStal
   PowłokaOcynkowany
   Kod produktu5701953354428