icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo

Złącze kątowe Simpson montażowe 47 x 47 x 37 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe Simpson montażowe 47 x 47 x 37 mm
3,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Złącze kątowe ACR stanowi łącznik między drewnianymi, betonowymi oraz stalowymi powierzchniami. Dzięki trwałej budowie, odpornej na występowanie rdzy, produkt nie traci swych właściwości pomimo jego wykorzystania w pomieszczeniach narażonych na wysoki poziom wilgotności. Złącze sprawdzi się podczas hobbystycznych prac montażowych – dzięki jego zastosowaniu będziesz mógł samodzielnie zbudować półki oraz inne elementy domowego użytku.

  Cechy i zalety

  Złącze kątowe typu ACR posłuży Ci do wykonania łączeń elementów drewnianych pod kątem prostym. Możesz je również zastosować podczas prac montażowych z betonowym i stalowym podłożem. Dzięki niewielkim rozmiarom sprawdzi się podczas drobnych czynności budowlanych w warsztacie, ale możesz je również wykorzystać podczas tworzenia wielkogabarytowych konstrukcji. Element wyróżnia się dużą wytrzymałością, ponieważ został wykonany z ocynkowanej stali – odpornego na korodowanie materiału. Kątownik posiada specjalne otwory umożliwiające przymocowanie go do powierzchni przy użyciu gwoździ, wkrętów lub kotew. W naszym asortymencie posiadamy również inne modele złączy kątowych, co ułatwi Ci wybór odpowiedniego do zastosowania produktu.

  • Złącze niekonstrukcyjne

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5701953783907