icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo

Złącze kątowe Simpson regulowane 50 x 55 x 30 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe Simpson regulowane 50 x 55 x 30 mm
3,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Złącze kątowe EFIXR przeznaczone jest jako element montażowy drewnianych budowli. Produkt ułatwi Ci budowę domowych i ogrodowych mebli. Kątownik wyróżnia się wysoką wytrzymałością – został pokryty ocynkiem, który skutecznie chroni jego powierzchnię przed wystąpieniem rdzy. Do prawidłowego przymocowania złącza możesz wykorzystać gwoździe lub też standardowe wkręty.

  Cechy i zalety

  Złącze kątowe EFIXR wykorzystasz jako element montażowy podczas hobbystycznych prac budowlanych. Dzięki jego zastosowaniu samodzielnie wykonasz konstrukcję domowych mebli oraz elementów ogrodowego wyposażenia. Produkt przeznaczony jest do prac z drewnianymi powierzchniami – do prawidłowego przymocowania złącza zaleca się użycie gwoździ pierścieniowych lub wkrętów. Produkt posiada trwałą, odporną na korozję budowę, dlatego możesz go wykorzystać do pracy w suchych, jak i wilgotnych pomieszczeniach. Sprawdzi się podczas tworzenia wyposażenia placu zabaw. W naszym różnorodnym asortymencie znajdziesz złącza kątowe o różnych kształtach oraz typie przeznaczenia, dlatego z łatwością dobierzesz odpowiedni dla siebie produkt.

  • Złącze niekonstrukcyjne

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaSimpson
  MateriałStal
  PowłokaOcynkowany
  Kod produktu3523140201405