icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo

Złącze kątowe Simpson regulowane 70 x 55 x 30 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe Simpson regulowane 70 x 55 x 30 mm
4,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Złącze kątowe EFIXR wykorzystasz do wzmocnienia połączeń elementów wykonanych z drewna. Produkt sprawdzi się podczas hobbystycznych prac budowlanych – na przykład podczas samodzielnego tworzenia półek czy innych mebli. Złącze zapewni Twoim domowym elementom odpowiednią sztywność dzięki ocynkowanej stali użytej do jego wykonania.

  Cechy i zalety

  Wąskie złącze kątowe EFIXR to łącznik drewnianych powierzchni, który sprawdzi się podczas urządzania Twoich domowych wnętrz. Dzięki wykorzystaniu produktu będziesz mógł samodzielnie zbudować półki, szafki oraz inne meble wykonane z drewna. Kątownik jest odporny na korozję, dlatego możesz go zastosować również do budowy elementów ogrodowych i tarasowych. Produkt został wykonany z blachy stalowej ocynkowanej galwanicznie, co świadczy o jego wysokiej trwałości i tym samym umożliwia stworzenie stabilnych konstrukcji. Złącze posiada odpowiednio rozmieszczone otwory przeznaczone do przykręcenie gwoździ oraz wkrętów, dzięki którym solidnie przymocujesz element do wybranej powierzchni. W naszym asortymencie znajdziesz również kątowniki o odmiennych wymiarach oraz przeznaczeniu.

  • Złącze niekonstrukcyjne

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaSimpson
  MateriałStal
  PowłokaOcynkowany
  Kod produktu3523140201412