icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo

Złącze kątowe Simpson regulowane 80 x 55 x 30 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe Simpson regulowane 80 x 55 x 30 mm
4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kątownik wąski EFIXR wykorzystasz do zespolenia drewnianych powierzchni, stanowiących komponenty konstrukcji wyposażenia domu i ogrodu. Produkt stosowany jest podczas budowy mebli oraz półek, którym nadaje wyjątkowej trwałości. Dzięki odpornej na korodowanie powierzchni zapewni Twoim wyrobom trwałe, estetyczne wykończenie.

  Cechy i zalety

  Kątownik wąski EFIXR przeznaczony jest do prac ciesielskich. Dzięki jego zastosowaniu z łatwością zespolisz ze sobą dwie drewniane części, co umożliwi Ci samodzielne zbudowanie poszczególnych elementów wyposażenia Twojego domu. Ponadto możesz go wykorzystać do stworzenia oryginalnej aranżacji ogrodu, budując własne konstrukcje pergoli, czy altanek. Złącze kątowe wykonano z wysokiej jakości stali, co wpływa na jego trwałość i odporność na zginanie, dlatego będziesz mógł trwale połączyć ze sobą części pod kątem prostym. Dodatkowe zabezpieczenie produktu stanowi warstwa ocynku, którą pokryto jego zewnętrzna powierzchnię – złącze jest odporne na korodowanie i tym samym zapewni Ci długotrwałe, prawidłowe funkcjonowanie.

  • Złącze niekonstrukcyjne

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaSimpson
  MateriałStal
  PowłokaOcynkowany
  Kod produktu3523140201429