Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe Simpson wzmocnione typ 90 65 x 88 x 88 x 2 mm

Złącze kątowe Simpson wzmocnione typ 90 65 x 88 x 88 x 2 mm

6,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złącze kątowe typu ABR stosowane jest podczas łączenia części wchodzących w skład konstrukcji przydomowych konstrukcji, takich jak altanki czy ogrodzenia. Możesz je zastosować do łączenia elementów drewnianych, betonowych oraz stalowych. Dzięki trwałej budowie złącze zapewni tworzonym przy jego użyciu konstrukcjom wysoką stabilność.

   Cechy i zalety

    Złącze kątowe typu ABR o wzmocnionej budowie przeznaczone jest do łączenia elementów wykonanych z drewna – belek, desek – jak również betonu oraz stali. Produkt posiada wytłoczone żebra, które nadają mu wysokiej wytrzymałości, przez co sprawdzi się podczas przytwierdzania elementów o dużym ciężarze. Podczas mocowania kątowników do drewna zaleca się użycie gwoździ pierścieniowych, natomiast przy pracy z betonowymi i stalowymi powierzchniami – kotwi. Złącze kątowe posiada solidną budowę wykonaną z ocynkowanej stali, dzięki czemu element jest odporny na korodowanie – nie traci swoich właściwości pomimo szkodliwych czynników pogodowych. Kątownik możesz zakupić również w innych rozmiarach spośród dostępnych w naszym asortymencie produktów.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaSimpson
     NormaEuropejska aprobata techniczna 06/0106, Deklaracja właściwości użytkowych e06-0110
     MateriałStal
     PowłokaOcynkowany
     Kod produktu5701953354305