Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe Simpson wzmocnione typ ABR 55 x 70 x 70 x 2 mm

Złącze kątowe Simpson wzmocnione typ ABR 55 x 70 x 70 x 2 mm

6,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złącze kątowe ABR umożliwia dokładne łączenie drewnianych, betonowych oraz stalowych powierzchni. Aby prawidłowo przymocować element do podłoża należy użyć gwoździ pierścieniowych lub stalowych kotwi. Dzięki stalowej budowie kątownik jest odporny na korodowanie, przez co zapewni Twoim domowym konstrukcjom długotrwałą stabilność.

   Cechy i zalety

    Złącze kątowe typu ABR wykorzystywane jest podczas prac ciesielskich. Dzięki jego wykorzystaniu będziesz mógł łączyć elementy drewniane, betonowe oraz stalowe. Aby prawidłowo przymocować kątownik do wybranej powierzchni zaleca się użycie gwoździ pierścieniowych lub kotwi stalowych. Produkt wyróżnia się na tle starszych odpowiedników większą wytrzymałością i sztywnością, dzięki czemu możesz go wykorzystać do przenoszenia dużych sił. Podczas produkcji kątownika użyto ocynkowanej stali, przez co produkt posiada wysokie właściwości odpornościowe – skutecznie niweluje ryzyko wystąpienia rdzy. W zależności od rodzaju przeprowadzanego montażu możesz zakupić złącza kątowe w różnych rozmiarach oraz o odmiennym rozstawieniu otworów.

    • Europejska aprobata techniczna 06/0106, Deklaracja właściwości użytkowych e06-0106

    Specyfikacja techniczna

    MarkaSimpson
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5701953350703