Zobacz więcej Kształtki kanalizacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kształtki kanalizacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze skręcane 32 x 32/40/50 mm kielichowe 60 cm

Złącze skręcane 32 x 32/40/50 mm kielichowe 60 cm

22,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złącze skręcane posłuży do odprowadzania wody i ścieków wewnątrz budynków o różnorakim charakterze. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenie i korozję. Łatwy montaż sprawia, że niezbędne prace wykonasz w krótkim czasie. Złącze sprawdzi się w mieszkaniach, firmach i urzędach.

   Cechy i zalety

    Złącze skręcane jest przeznaczone do odprowadzania wody w łazienkach bądź osobnych pomieszczeniach WC. Produkt został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, co czyni go odpornym na uszkodzenie i korozję, tym samym zapewniając bezpieczne użytkowanie przez długi czas. Złącze odznacza się prostym montażem, więc niezbędne czynności wykonasz w krótkim czasie i bez konieczności sięgania po specjalistyczne narzędzia. Produkt może być montowany w łazienkach domowych, nadaje się również do montażu w toaletach umieszczonych w budynkach publicznie dostępnych, gdzie istnieje większe natężenie ruchu. Tradycyjny biały kolor umożliwia dopasowanie złącza do każdego rodzaju ceramiki łazienkowej i innych elementów wystroju wnętrza.

    • Możliwość skracania
    • Szeroki zakres zastosowań
    • Różne średnice przyłączeniowe

    Specyfikacja techniczna

    Średnica wylotu32mm
    W zestawieKielich
    KolorBiały
    MateriałPolietylen o wysokiej gęstości (HDPE)
    Kod produktu5902311080748