Zobacz więcej Kształtki kanalizacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kształtki kanalizacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze skręcane 40 x 32/40/50 mm kielichowe 60 cm

Złącze skręcane 40 x 32/40/50 mm kielichowe 60 cm

22,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złącze skręcane umożliwia odprowadzenie wody z instalacji sanitarnych w mieszkaniu lub innych pomieszczeniach. Produkt z tworzywa sztucznego jest trwały i nie ulega korozji. Złącze jest łatwe do samodzielnego montażu, dzięki czemu zainstalujesz je w krótkim czasie. Biały kolor sprawia, że dobrze komponuje się z ceramiką w łazience.

   Cechy i zalety

    Złącze skręcane służy do stworzenia systemu odprowadzającego wodę z budynków o różnym przeznaczeniu. Tworzywo sztuczne, z którego został wykonany produkt pozostaje odporne na uszkodzenia i korozję. Kielichowe wykończenie umożliwia efektywną pracę całej instalacji. Produkt jest utrzymany w tradycyjnym kolorze białym, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do ceramiki i innych elementów wystroju wnętrza łazienki bądź pomieszczeń toaletowych. Złącze cechuje się prostym sposobem montażu, niezbędne czynności możesz wykonać samodzielnie, bez sięgania po specjalistyczne narzędzia bądź pomoc wykwalifikowanego hydraulika. W ofercie naszych sklepów znajdują się również inne elementy asortymentu służącego do budowy systemu kanalizacyjnego.

    • Możliwość skracania
    • Szeroki zakres zastosowań
    • Różne średnice przyłączeniowe

    Specyfikacja techniczna

    Średnica wylotu40mm
    W zestawieKielich
    KolorBiały
    MateriałPolietylen o wysokiej gęstości (HDPE)
    Kod produktu5902311080731