Zobacz więcej Taśmy LED

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie wewnętrzne

Strzałka w prawo

Taśmy LED

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka do pasków LED Polux 10 mm dwustronna z kablem

Złączka do pasków LED Polux 10 mm dwustronna z kablem

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączka do pasków LED Polux dwustronna z kablem pozwoli Ci scalić taśmy oświetleniowe, dzięki czemu uzyskasz jedną o odpowiedniej długości. Przy pomocy produktu zrobisz to błyskawicznie bez wykorzystywania skomplikowanych narzędzi. Złączka wykonana z plastiku i aluminium ma elastyczny kabel. Dzięki niemu z łatwością ułożysz taśmy oświetleniowe w wybrany sposób.

   Cechy i zalety

    Złączka do pasków LED Polux 10 mm dwustronna z kablem jest przeznaczona do używania wewnątrz budynków. Produkt pozwoli Ci połączyć taśmy oświetleniowe, dzięki czemu uzyskasz potrzebną długość. Złączka do pasków LED Polux dwustronna z kablem przyda się szczególnie w przestronnym pomieszczeniu. Zastosowanie akcesorium nie sprawi Ci trudności. Wykorzystanie skomplikowanych narzędzi czy lutownicy nie będzie konieczne. Wystarczy, że fragment taśmy oświetleniowej umieścisz w złączce, a następnie go zaciśniesz. Produkt ma elastyczny kabel, co ułatwi Ci szybkie ułożenie taśmy w wybrany sposób. Dwustronna złączka została wykonana z plastiku i aluminium. W naszym asortymencie znajdziesz również jednostronny model marki Polux.

    • Praktyczny zestaw
    • Do wielu wnętrz
    • Wysoka jakość wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPrzewód do pasków LED
    MarkaPolux
    MateriałAluminium i tworzywo sztuczne
    Kod produktu5901508310736