Zobacz więcej Taśmy LED

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie wewnętrzne

Strzałka w prawo

Taśmy LED

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka do pasków LED Polux 10 mm jednostronna z kablem

Złączka do pasków LED Polux 10 mm jednostronna z kablem

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączka do pasków LED Polux jednostronna z kablem posłuży Ci do podpięcia taśmy oświetleniowej pod zasilacz. Wystarczy, że pasek włożysz w złączkę i go zaciśniesz. Produkt wykonany z plastiku i aluminium wykorzystasz do stworzenia systemu oświetleniowego w salonie lub sypialni. Sprawdź też dwustronne złączki do przedłużania taśm LED.

   Cechy i zalety

    Złączka do pasków LED Polux 10 mm jednostronna z kablem znajdzie zastosowanie wewnątrz budynków. Akcesorium posłuży Ci do skonstruowania w pomieszczeniu systemu oświetleniowego przy pomocy taśm. Złączka do pasków LED Polux jednostronna z kablem może zostać wykorzystana między innymi w salonie, gdzie przyda się dodatkowe dekoracyjne źródło światła. Oświetlenie wykonane z taśm sprawdzi się też w sypialni. Dzięki produktowi sprawnie podepniesz pasek LED pod zasilacz. Żeby przymocować taśmę do złączki, wystarczy ją zacisnąć. Produkt marki Polux został wykonany z aluminium i plastiku. W naszym asortymencie znajdziesz również dwustronne złączki i inne produkty potrzebne do wykonania systemu oświetleniowego z taśm LED.

    • Praktyczny zestaw
    • Do wielu wnętrz
    • Wysoka jakość wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPrzewód do pasków LED
    MarkaPolux
    MateriałAluminium i tworzywo sztuczne
    Kod produktu5901508310712