Zobacz więcej Taśmy LED

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie wewnętrzne

Strzałka w prawo

Taśmy LED

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka do pasków LED Polux 8 mm dwustronna z kablem

Złączka do pasków LED Polux 8 mm dwustronna z kablem

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączka do pasków LED Polux dwustronna z kablem została wykonana z plastiku i aluminium. Praktyczne akcesorium pozwoli Ci połączyć ze sobą taśmy LED. Dzięki temu uzyskasz długi pasek oświetleniowy, którym ozdobisz nawet przestronne pomieszczenie, na przykład salon. Zastosowanie dwustronnej złączki nie sprawi Ci trudności.

   Cechy i zalety

    Złączka do pasków LED Polux 8 mm dwustronna z kablem jest przeznaczona do stosowania wewnątrz budynków. Produkt posłuży Ci do stworzenia efektownego oświetlenia w pomieszczeniu. Element wykorzystasz, żeby połączyć ze sobą taśmy LED. Dzięki temu pasek oświetleniowy będzie znacznie dłuższy. Udekorujesz więc energooszczędnym oświetleniem nawet przestronne pomieszczenie. To produkt, który posłuży Ci między innymi w salonie. Złączka do pasków LED Polux dwustronna z kablem jest łatwa do zastosowania. Z połączeniem taśm poradzisz sobie bez trudu. Elastyczny kabel ułatwi Ci ułożenie elementu. Praktyczne akcesorium zostało wykonane z plastiku i aluminium. W naszym asortymencie znajdziesz też jednostronną złączkę marki Polux.

    • Praktyczny zestaw
    • Do wielu wnętrz
    • Wysoka jakość wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPrzewód do pasków LED
    MarkaPolux
    MateriałAluminium i tworzywo sztuczne
    Kod produktu5901508302632