icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złączki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Złączki

Strzałka w prawo

Złączka do rur AKS Elektro 25 mm 5 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka do rur AKS Elektro 25 mm 5 szt.
10,48
/ opak.
2,10
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Złączka to element, za pomocą którego wyposażysz wszelkie instalacje elektryczne. Produkt doskonale sprawdzi się do łączenia różnego rodzaju rur pod dowolnym kątem. Odpowiednio przymocowany umożliwi zabezpieczenie przewodów, co znacznie wydłuży żywotność całej konstrukcji. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór złączek o różnych rozmiarach.

  Cechy i zalety

  Aby systemy urządzeń elektrycznych funkcjonowały sprawnie oraz bezawaryjnie przez wiele lat warto wyposażyć je w odpowiednie akcesoria. Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia całej konstrukcji są różnego rodzaju złączki do rur. Za ich pomocą sprawnie połączysz ze sobą przewody, co znacznie usprawni działanie całego systemu. Dodatkowo właściwe umiejscowienie złączek pozwoli zabezpieczyć rury przed uszkodzeniem mechanicznym. Produkt został wykonany z PCV o dużej odporności termicznej, dzięki czemu będzie dobrze spełniał swoją funkcję nawet podczas intensywnego użytkowania. Szeroki wybór elementów techniki instalacyjnej, który najdziesz w naszym asortymencie pozwoli wyposażyć Twoją konstrukcję w kompleksowy sposób.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaopak.
   MarkaAKS Elektro
   Średnica przewodu25mm
   KolorBiały
   MateriałPVC
   Kod produktu5904617573054