icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złączki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Złączki

Strzałka w prawo

Złączka do rur AKS Elektro 32 mm 5 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka do rur AKS Elektro 32 mm 5 szt.
13,98
/ opak.
2,80
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Złączka z powodzeniem może być wykorzystywana do łączenia rur pod różnym kątem. Szczególnie przydatna będzie w trakcie tworzenia lub renowacji różnego rodzaju instalacji elektrycznych. Odpowiednio zamontowana pozwoli stworzyć sprawnie działający system, który przetrwa w swojej pierwotnej formie przez wiele lat. Element jest dostępny w różnych rozmiarach.

  Cechy i zalety

  Złączka do rur znajdzie swoje zastosowanie podczas tworzenia lub renowacji różnego rodzaju instalacji elektrycznych. Z powodzeniem może być wykorzystywana do łączenia przewodów pod dowolnym kątem, co umożliwia wykorzystanie jej w wielu różnych miejscach. Zestaw składa się z kilku złączek, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu wykonać łączenia w całej konstrukcji. PCV wykorzystane na etapie produkcji charakteryzuje się wysoką odpornością zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i zmienne temperatury, dzięki czemu przetrwa w doskonałej formie przez długie lata. W naszym asortymencie znajdziesz również inne produkty techniki instalacyjnej, dzięki którym będziesz w stanie stworzyć funkcjonalną instalację elektryczną we wnętrzu swojego budynku.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaopak.
   MarkaAKS Elektro
   Średnica przewodu32mm
   KolorBiały
   MateriałPVC
   Kod produktu5904617570411