icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złączki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Złączki

Strzałka w prawo

Złączka do rury AKS Elektro 20 mm 20 5 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka do rury AKS Elektro 20 mm 20 5 szt.
8,98
/ opak.
1,80
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Złączka to praktyczne akcesorium, które doskonale sprawdzi się podczas łączenia rur. Produkt może być z powodzeniem stosowany do zespalania elementów pod różnym kątem, co sprawia, że jest niezwykle funkcjonalny. Dzięki zastosowaniu PCV o dużej wytrzymałości termicznej, element będzie dobrze spełniał swoją funkcję niezależnie od czynników zewnętrznych.

  Cechy i zalety

  Złączka znajdzie swoje zastosowanie w różnego rodzaju instalacjach. Z powodzeniem może być wykorzystywana zarówno podczas tworzenia nowych konstrukcji, jak i w trakcie renowacji już istniejących systemów, przez co jest bardzo praktyczna. Element przeznaczony jest do łączenia elementów pod różnym kątem, co umożliwia wykorzystanie jej w wielu miejscach. Zestaw składa się z kilku elementów, dzięki czemu będziesz mógł wyposażyć swój system w kompleksowy sposób. PCV wykorzystany na etapie produkcji charakteryzuje się odpornością zarówno na niskie, jak i wysokie temperatury, dzięki czemu przetrwa w swoim pierwotnym stanie przez długie lata. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór elementów techniki instalacyjnej od tego producenta.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaopak.
   MarkaAKS Elektro
   Średnica przewodu20mm
   KolorBiały
   MateriałPVC
   Kod produktu5904617573030