Zobacz więcej Miedziane systemy instalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka miedziana KAN-therm Press Gaz 22 mm x 3/4" gwint zewnętrzny

Złączka miedziana KAN-therm Press Gaz 22 mm x 3/4" gwint zewnętrzny

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączka miedziana KAN-therm Press Gaz gwint zewnętrzny przydatna będzie w czasie budowy i remontu sieci C.O. lub gazowej. Przeznaczona jest do uzupełnienia konstrukcji z rurek miedzianych. Z jednej strony zakończona jest gwintem zewnętrznym, co pozwoli Ci podłączyć do sieci odpowiednie akcesoria. Produkt wykonano z trwałego brązu.

   Cechy i zalety

    Planujesz wymianę i modernizację sieci gazowej? A może chcesz zamontować ogrzewanie podłogowe w łazience? W takim razie przyda Ci się złączka miedziana KAN-therm Press Gaz 22 mm x 3/4" gwint zewnętrzny. Przeznaczona jest do sieci rurek o średnicy dwudziestu dwóch milimetrów. W tym elemencie z brązu zastosowano technologię "press". Pozwoli Ci ona na szybkie łączenie elementów. Każde złącze zaprasujesz zaciskarką. Tym samym unikniesz uciążliwego spawania lub skręcania elementów. Złączka miedziana KAN-therm Press Gaz gwint zewnętrzny ma kolor miedziany. Możesz pokryć ją otuliną i przykryć płytkami ceramicznymi. Wszystkie te produkty znajdziesz w różnych działach Castoramy. W naszej ofercie dostępny jest bogaty asortyment do tworzenia sieci miedzianych.

    • Technologia „press” pozwala na szybkie wykonywanie połączeń
    • Zaprasowywanie złącz przez zaciskarkę, bez procesu skręcania lub spawania

    Specyfikacja techniczna

    Gwarancja producenta10 lat​
    KolorMiedź
    MateriałBrąz
    Kod produktu5901615371583