Zobacz więcej Kształtki kanalizacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kształtki kanalizacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka montażowa harmonijna McAlpine 1 1/4" x 32 mm

Złączka montażowa harmonijna McAlpine 1 1/4" x 32 mm

34,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączka montażowa harmonijna to element w kształcie rury, który znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych. Wykorzystasz go szczególnie w kuchni i łazience, gdzie będzie przydatny podczas podłączania do instalacji wodnej zmywarki lub pralki. Produkt wykonano z tworzywa sztucznego, więc nie ulegnie zniszczeniu na skutek ciągłego kontaktu z wodą.

   Cechy i zalety

    Złączka montażowa to element, który wykorzystasz podczas wykańczania oraz wyposażania swojego mieszkania. Stanowi jedną z części instalacji wodnej, która znajdzie zastosowanie w Twojej kuchni lub łazience. Złącze harmonijkowe zostało bowiem skonstruowane w taki sposób, by umożliwiać podłączenie do instalacji wodnej pralki bądź zmywarki do naczyń. Złączka posiada również optymalnie dostosowaną do tego celu długość. Produkt wykonano z polipropylenu – jest to tworzywo odporne na szkodliwe działanie wody, które gwarantuje złączce długotrwałą solidność i szczelność. W naszej ofercie znajdziesz także inne złączki montażowe, które będą pomocne podczas wszelkich prac z związanych tworzeniem bądź renowacją instalacji wodnej.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu1000mm
     KolorBiały
     MateriałPolipropylen (PP)
     Kod produktu5036484024640