Zobacz więcej Systemy instalacyjne PE

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne PE

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka PE Pipelife równoprzelotowa 32 x 32 mm

Złączka PE Pipelife równoprzelotowa 32 x 32 mm

11,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączka równoprzelotowa to element, który umożliwia połączenie ze sobą dwóch rur hydraulicznych służących do przesyłania wody lub ciśnieniowego odwadniania kanalizacji. Kształtka przeznaczona jest do budowania rurociągów z tworzywa sztucznego PE. Zamontujesz ją w łatwy i szybki sposób. Jest odporna na działanie większości substancji chemicznych zawartych w kanalizacji.

   Cechy i zalety

    Złączka równoprzelotowa jest przeznaczona do łączenia systemów wodociągowych z rur wykonanych z mocnego tworzywa określanego jako PE, czyli polietylenu. Element ten służy do łączenia rur produkowanych metodą wytłaczania. Złączka odznacza się dobrymi parametrami fizykochemicznymi, co umożliwia bardzo szeroki zakres zastosowań. Doskonale sprawdza się jako element do budowy sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Ponieważ została wykonana z mocnego materiału, doskonale sprawdza się do przesyłania chemikaliów. Możesz jej użyć też do renowacji starych sieci wodociągowych. W naszej ofercie znajdziesz złączki o innych średnicach oraz rury z PE sprzedawane na metry bieżące, dzięki czemu łatwo znajdziesz pasujące do siebie elementy nowej instalacji.

    • Szczelność połączenia
    • Łatwość i szybkość montażu
    • Wysoka wytrzymałość

    Specyfikacja techniczna

    Wymiar A32mm
    NormaAprobata techniczna ITB, atest PZH oraz liczne zagraniczne certyfikaty m.in. DVGW
    Maksymalne ciśnienie robocze16bar
    KolorNiebiesko-czarny
    Kod produktu5905485422888