icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Systemy instalacyjne PPR

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne PPR

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka PP-R Idmar z półśrubunkiem 20 x 1/2"

Złączka PP-R Idmar z półśrubunkiem 20 x 1/2"

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączka PP-R Idmar z półśrubunkiem to niewielki, ale bardzo praktyczny element instalacyjny. Umożliwi Ci połączenie rur rozprowadzających ciepłą i zimną wodę użytkową. Produkt jest wytrzymały i wspomaga prawidłową pracę całego systemu. Skorzystaj z naszego asortymentu i skompletuj wszystkie niezbędne akcesoria do montażu instalacji. Znajdziesz u nas przede wszystkim różne warianty złączek Idmar.

   Cechy i zalety

    Złączka PP-R Idmar z półśrubunkiem 20 x 1/2" została wyprodukowana z polipropylenu. Tworzywo sztuczne spełnia wymagania pod względem jakości i wytrzymałości. Oznaczone jest certyfikatami, co daje gwarancję precyzyjnie wyposażonego systemu. Niewielki element jest łatwy w montażu. Bez problemu użyjesz go wykonania technologicznej, przemysłowej, grzewczej i chłodniczej instalacji ciepłej i zimnej wody. Złączka PP-R Idmar z półśrubunkiem znosi trudne warunki pracy panujące wewnątrz rur. Zapewnia szczelne połączenie i nie powoduje strat na długości. Na produkt obowiązuje dwuletnia gwarancja. Do wykonania systemu niezbędne są wytrzymałe elementy. Skorzystaj z naszej oferty i skompletuj cały zestaw akcesoriów, które przydadzą Ci się podczas montażu.

    • Wysoka jakość produktu
    • Łatwość montażu
    • Odporność na wysokie parametry pracy

    Specyfikacja techniczna

    Wymiar A20mm
    NormaKDWU i PZH
    SeriaPPR
    KolorSzary
    Kod produktu5907732087277