Zobacz więcej Uchwyty i haki rynnowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Uchwyty i haki rynnowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka rury Ocean 63 mm brązowa

Złączka rury Ocean 63 mm brązowa

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączka umożliwia trwałe scalanie rur spustowych. Dzięki temu konstrukcja będzie właściwie uszczelniona i odpowiednio spełni swoją funkcję – ochroni Twój dom przed szkodliwym działaniem opadów atmosferycznych. Element został odpowiednio wyprofilowany, dlatego z łatwością dopasuje się do kształtu rur. W efekcie montaż instalacji wykonasz sprawnie i w komfortowych warunkach.

   Cechy i zalety

    Złączka posłuży Ci do łączenia rur spustowych w systemie rynnowym. Element zapewnia szczelność konstrukcji, dzięki czemu woda nie będzie przeciekać i sprawnie zostanie odprowadzona do kanalizacji. Połączenie jest trwałe, co zapewnia konstrukcji wysoką odporność na zniszczenie wskutek działania czynników mechanicznych. Złączka posiada odpowiednio wyprofilowany kształt, dlatego jej montaż przebiega sprawnie. Dzięki temu samodzielnie połączysz elementy i obędziesz się bez pomocy fachowca. Złączka jest wytrzymała – nie będzie niszczeć pod wpływem wody, ponieważ została wyprodukowana z tworzywa PCV. To znacznie przedłuża jej żywotność. Element posiada klasyczną, brązową barwę, dlatego estetycznie wkomponuje się w różnorodnie wykończone elewacje. W ofercie producenta znajdziesz także złączki do rynien, co pozwoli Ci solidnie zbudować całą instalację.

    • Łatwość montażu
    • Trwałość koloru
    • Szczelność systemu
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuMocowania rynien
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta10 lat​
    MarkaOcean
    MateriałPVC
    PrzeznaczenieSystemy rynnowe
    Kod produktu5902241610763