icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo

Złączka rury Ocean 63 mm grafitowa

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka rury Ocean 63 mm grafitowa
10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Złączka to element niezbędny do scalenia rur o tej samej średnicy. Stosując produkt trwale zespolisz ze sobą rury, sprawiając, że konstrukcja rynnowa będzie solidna i trwała. Dzięki temu woda z dachu będzie szybko transportowana do kanalizacji, a fasada Twojego domu czy innego budynku będzie wolna od plam oraz wsiąkania wilgoci.

  Cechy i zalety

  Złączka rury to element, który wykorzystasz podczas wykonywania systemu odprowadzającego wodę z pokrycia dachowego. Produkt posłuży Ci do zespolenia ze sobą oddzielonych rur, tak by stanowiły całość. Dzięki temu stworzysz szczelny korytarz dla transportowanej wody do otworów kanalizacyjnych. Dzięki zastosowaniu w procesie produkcji wytrzymałego materiału – tworzywa sztucznego, produkt charakteryzuje się wytrzymałością, jest także dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniem czy niekorzystnym wpływem nasłonecznienia czy niskich temperatur. Element w kolorze grafitowym będzie się ładnie komponował z klasycznie wykończoną, jak i nowoczesną aranżacją. Nasza bogata oferta obejmuje także szeroki wybór złączek w innych rozmiarach.

  • Łatwość montażu
  • Trwałość koloru
  • Szczelność systemu
  • Estetyka wykonania

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Średnica produktu63mm
  KolorGrafitowy
  Kod produktu5902241615287