Zobacz więcej Uchwyty i haki rynnowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Uchwyty i haki rynnowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka rury Ocean 90 mm brązowa

Złączka rury Ocean 90 mm brązowa

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączka sprawdzi się doskonale do łączenia elementów systemu rynnowego. Produkt posiada kielichową konstrukcję, dlatego pozwala na solidne połączenie leju spustowego z rurą. Dzięki temu konstrukcja jest odpowiednio uszczelniona i trwała. Złączka posiada standardowe wymiary i brązowy kolor, dlatego z łatwością dobierzesz do niej inne części konstrukcji.

   Cechy i zalety

    Złączka znajdzie zastosowanie w konstrukcji rynnowej. Element umożliwia solidne scalenie rury spustowej z lejem, dzięki czemu system prawidłowo odprowadza wodę deszczową do otworów kanalizacyjnych. Produkt posiada kielichowy kształt, dlatego zapobiega przeciekaniu wody podczas jej transportu. Dzięki temu złączka uszczelnia konstrukcję i usprawnia jej działanie. Element jest wygodny w użytkowaniu – montaż wykonasz samodzielnie, co pozwoli Ci ograniczyć koszty. Złączka charakteryzuje się wysoką odpornością mechaniczną, ponieważ została wykonana z tworzywa PCV. Dzięki temu nie ulegnie odkształceniom i nie będzie pękać pod wpływem różnych czynników. Producent posiada także złączki do scalania rynien z tej samej kolekcji.

    • Łatwość montażu
    • Trwałość koloru
    • Szczelność systemu
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu90mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu5902241612514