icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Uchwyty i haki rynnowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Uchwyty i haki rynnowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka rynny Ocean 100 mm brązowa

Złączka rynny Ocean 100 mm brązowa

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączkę zastosujesz do trwałego scalania elementów konstrukcji rynnowej. Produkt wykorzystasz do łączenia rynien, ponieważ posiada odpowiedni dla tej funkcji kształt i właściwe wymiary. Złączka charakteryzuje się wysoką trwałością, ponieważ nie niszczeje pod wpływem wody i czynników mechanicznych. Produkt został wykonany z tworzywa PCV, co przedłuża jego żywotność.

   Cechy i zalety

    Złączka to akcesorium przeznaczone do łączenia ze sobą rynien. Element umożliwia prawidłowy odpływ deszczówki, dlatego zapewnia fasadzie właściwą ochronę przed szkodliwym działaniem cieczy. Dzięki temu elewacja będzie się prezentować estetycznie, a na jej powierzchni nie będą powstawać odpryski i plamy. Produkt umożliwia trwałe połączenie elementów, dzięki czemu system jest szczelny i nie będzie przepuszczać wody. Złączka została wyprodukowana z wytrzymałego materiału – tworzywa PCV, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką trwałością mechaniczną. W efekcie nie będzie ulegać odkształceniom i pęknięciom, co zapewnia jej dłuższy czas bezawaryjnego użytkowania. Element posiada uniwersalny, brązowy kolor, dlatego z łatwością wpasuje się w różnie wykończone elewacje

    • Łatwość montażu
    • Trwałość koloru
    • Szczelność systemu
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    MarkaOcean
    Średnica produktu100mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu5902241611067