Zobacz więcej Uchwyty i haki rynnowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Uchwyty i haki rynnowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka rynny Ocean 125 mm brązowa

Złączka rynny Ocean 125 mm brązowa

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączka umożliwia solidne połączenie części systemu odprowadzającego ciecz do otworów kanalizacyjnych. Dzięki temu element znajdzie zastosowanie w każdym budynku. System rynnowy zapewnia zabezpieczenie elewacji przed szkodliwym wpływem cieczy, dzięki czemu na powierzchni fasady nie powstają odpryski i plamy. Złączka jest trwała – do jej produkcji wykorzystano tworzywo PCV.

   Cechy i zalety

    Złączkę wykorzystasz do scalania elementów w konstrukcji odpowiedzialnej za transport deszczówki z powierzchni dachu do kanalizacji. Produkt zastosujesz do łączenia rynien, dzięki czemu usprawnisz działanie systemu i z powodzeniem odprowadzisz ciecz. Akcesorium posiada odpowiednio wyprofilowany kształt, dlatego dobrze spełnia swoją funkcję – dopasowuje się z łatwością do innych akcesoriów i zapewnia ich trwałe połączenie. Złączka nie będzie niszczeć i pękać pod wpływem czynników mechanicznych i atmosferycznych, ponieważ została wykonana z wytrzymałego materiału. Tworzywo PCV odznacza się także odpornością na zniszczenie pod wpływem szkodliwego działania wody i innych opadów. Dzięki temu złączka będzie Ci służyć przez długi czas.

    • Łatwość montażu
    • Trwałość koloru
    • Szczelność systemu
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu125mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu5902241611760