icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka rynny Ocean 125 mm grafitowa

Złączka rynny Ocean 125 mm grafitowa

21,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Grafitowa złączka rynny jest wykorzystywana podczas konstruowania systemu, który jest przeznaczony dom odprowadzania wody z pokrycia dachowego. Element złączny zespoli ze sobą rynny, nadając całej konstrukcji trwałość. Tak wykonany system będzie także chronił elewację przed nieestetycznymi zaciekami, jak i plamami od wilgoci.

  Cechy i zalety

  Złączka rynny to jeden z elementów sprawnego systemu rynnowego. Konstrukcja odpowiada za zbieranie wody opadowej i transportowanie jej rurami spustowymi do kanalizacji. Element złączny wykorzystasz zarówno podczas tworzenia systemu, jak i renowacji starszego. Za pomocą elementu połączysz rynny, tak by stanowiły jeden ciąg. Łatwość zastosowania złączki sprawia, że prace możesz wykonać samodzielnie. Zastosowanie w procesie produkcji wytrzymałego PCV nadaje kształtce wytrzymałość oraz chroni ją przed uszkodzeniem. Dzięki temu system będzie działał bezawaryjnie, służąc Ci przez długi czas. Element sprawdzi się przy konstrukcjach montowanych do połaci dachowych dużych budynków – domów jedno i wielorodzinnych, magazynów czy obiektów użyteczności publicznej.

  • Łatwość montażu
  • Trwałość koloru
  • Szczelność systemu
  • Estetyka wykonania

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Średnica produktu125mm
  KolorGrafitowy
  Kod produktu5902241616079