icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Systemy instalacyjne PEX

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne PEX

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka skręcana KAN-therm gwint wewnętrzny 1/2" x 14 x 2 mm

Złączka skręcana KAN-therm gwint wewnętrzny 1/2" x 14 x 2 mm

25,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączka skręcana GW jest łączem do rur w instalacjach wewnętrznych wody zimnej i ciepłej, centralnego ogrzewania grzejnikowego i podłogowego. Umożliwi Ci szybki oraz łatwy montaż. Złączka jest wykonana z odpornego na korozję mosiądzu o niskiej zawartości metali ciężkich. Z pomocą złączki skręcanej możesz wielokrotnie łączyć i rozłączać elementy bez stosowania dodatkowych uszczelnień. Nie posiada uszczelek o-ring.

   Cechy i zalety

    Złączka skręcana GW - 14X2 G1/2 jest stosowana w technice instalacyjnej, grzewczej oraz wodociągowej. Pełni funkcję łącza do rur. Jest dostępna w mosiężnym kolorze. Atutem produktu jest szybki, prosty i niezawodny montaż. Może ją stosować do prac wykończeniowych nawet początkujący hydraulik. Złączka nie przenosi drgań oraz amortyzuje uderzenia hydrauliczne. Z pomocą złączki skręcanej możesz wielokrotnie łączyć i rozłączać elementy bez stosowania dodatkowych uszczelnień. Nie posiada uszczelek o-ring. Złączka skręcana GW jest wykonana ze specjalnego rodzaju mosiądzu, odpornego na korozję i zawiera niską zawartość szkodliwych metali ciężkich. Produkt jest odporny również na działanie wysokiej temperatury i całkowicie bezpieczny dla Ciebie i Twoich Najbliższych.

    • Brak uszczelek o-ring
    • Specjalny mosiądz, odporny na odcynkowanie (korozję)
    • Niska zawartość metali ciężkich

    Specyfikacja techniczna

    Wymiar A14mm
    KolorMosiężny
    Kod produktu5901615123069