icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Systemy instalacyjne PEX

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne PEX

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka skręcana KAN-therm gwint zewnętrzny 1/2" x 14 x 2 mm

Złączka skręcana KAN-therm gwint zewnętrzny 1/2" x 14 x 2 mm

23,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączka skręcana GZ to połączenie do rur mające zastosowanie w technice instalacyjnej, grzewczej oraz wodociągowej. Jest bardzo łatwa i szybka w montażu, nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Możesz ją zastosować również jako złącze do ogrzewania podłogowego. Wysoka jakość mosiądzu, z którego jest wykonana, gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania oraz trwałość produktu. Cechuje go także brak uszczelek o-ring.

   Cechy i zalety

    Złączka skręcana GZ - 14X2 G1/2 jest stosowana w instalacji wody ciepłej i zimnej, ogrzewania oraz kanalizacji. Najczęściej łączy rury wodne. Jest lekka, trwała, przeznaczona do samodzielnego montażu. Złączka jest wytrzymała i odporna na uderzenia w czasie prac montażowych. Produkt jest szczelny oraz trwały. Z jego pomocą możesz wielokrotnie łączyć i rozłączać elementy, bez stosowania dodatkowych uszczelnień. Nie posiada uszczelek o-ring. Złączka skręcana GW została wykonana w kolorze mosiądzu. Posiada wysoką jakość ze względu na rodzaj materiału użytego do jej produkcji. Mosiądz nie ulega korozji i cechuje go niska zawartość metali ciężkich, szkodliwych dla Ciebie i otoczenia. Produkt jest również odporny na abrazje i działanie wysokiej temperatury.

    • Brak uszczelek o-ring
    • Specjalny mosiądz, odporny na odcynkowanie (korozję)
    • Niska zawartość metali ciężkich

    Specyfikacja techniczna

    Wymiar A14mm
    KolorMosiężny
    Kod produktu5901615122918