Zobacz więcej Systemy instalacyjne PEX

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne PEX

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka skręcana KAN-therm gwint zewnętrzny 1/2" x 18 x 2,5 mm

Złączka skręcana KAN-therm gwint zewnętrzny 1/2" x 18 x 2,5 mm

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączka skręcana GZ to wysokiej jakości połączenie do rur, które możesz zastosować w technice instalacyjnej, grzewczej oraz wodociągowej. Charakteryzuje się łatwością w montażu, nie wymaga użycia narzędzi hydraulicznych. Możesz zastosować ten produkt jako złącze w ogrzewaniu podłogowym. Wykonany został on z mosiądzu, jest więc gwarancją trwałości i bezpieczeństwa użytkowania. Nie posiada uszczelek o-ring.

   Cechy i zalety

    Złączka skręcana GZ - 18X2,5 G1/2 jest stosowana w systemach instalacji wody ciepłej i zimnej, ogrzewania oraz kanalizacji. Jest standardowym łączem do rur. Charakteryzuje się lekkością, długim okresem nawet intensywnej eksploatacji i łatwym montażem. Jest odporna na drgania i posiada zdolność amortyzacji wibracji podczas prac instalacyjnych. Szczelność oraz trwałość połączeń umożliwią Ci wielokrotne łączenie i rozłączanie elementów, bez stosowania dodatkowych uszczelnień. Produkt nie posiada uszczelek o-ring. Złączka skręcana GZ jest dostępna w kolorze mosiądzu. Jest produktem wytrzymałym, ze względu na rodzaj materiału, z którego jest wykonana. Mosiądz nie koroduje i posiada niską zawartość metali ciężkich szkodliwych dla otoczenia. Produkt jest również odporny na abrazje i działanie wysokiej temperatury.

    • Brak uszczelek o-ring
    • Specjalny mosiądz, odporny na odcynkowanie (korozję)
    • Niska zawartość metali ciężkich

    Specyfikacja techniczna

    Wymiar A18mm
    KolorMosiężny
    Kod produktu5901615122932