icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Systemy instalacyjne PEX

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne PEX

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka skręcana KAN-therm gwint zewnętrzny 1/2" x 18 x 2 mm

Złączka skręcana KAN-therm gwint zewnętrzny 1/2" x 18 x 2 mm

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączka skręcana GZ to łącze do rur, które wykorzystasz w instalacjach wewnętrznych wody zimnej i ciepłej, centralnego ogrzewania grzejnikowego i podłogowego. Jest przeznaczona do samodzielnego montażu. Wykonana została z niekorodującego mosiądzu z niskiej zawartości metali ciężkich. Złączka umożliwia wielokrotne łączenie i rozłączanie elementów bez stosowania dodatkowych uszczelnień. Nie posiada uszczelek o-ring.

   Cechy i zalety

    Złączka skręcana GZ- 18X2 G1/2 jest powszechnie stosowana w technice instalacyjnej, grzewczej oraz wodociągowej. Jest typowym łączem do rur. Dostępna w kolorze mosiądzu. Produkt jest przeznaczony do samodzielnego montażu, który wykona nawet amator. Złączka nie jest podatna na drgania i doskonale amortyzuje uderzenia mechaniczne. Z tego powodu jest produktem trwałym. Złączka umożliwi Ci wielokrotne łączenie i rozłączanie elementów bez aplikacji dodatkowych uszczelnień. Cechuje ją ponadto brak uszczelek o-ring. Złączka skręcana GZ została wykonana ze specyficznego rodzaju mosiądzu, odpornego na działanie korozji i o niskiej zawartości szkodliwych metali ciężkich. Produkt jest odporny na wpływ wysokiej temperatury, w tym gorącej wody, co świadczy o jego trwałości i bezpieczeństwie.

    • Brak uszczelek o-ring
    • Specjalny mosiądz, odporny na odcynkowanie (korozję)
    • Niska zawartość metali ciężkich

    Specyfikacja techniczna

    Wymiar A18mm
    KolorMosiężny
    Kod produktu5901615122864