Zobacz więcej Filtry i akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Uzdatnianie wody

Strzałka w prawo

Filtry i akcesoria

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zmiękczacz Basicsoft BWT 16 l

Zmiękczacz Basicsoft BWT 16 l

2 998
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zmiękczacz Basicsoft jest jednokolumnowym, kompaktowym urządzeniem. Pozwala pozbyć się osadów wapiennych z instalacji wodnych. Cyfrowy sterownik zapewnia wysoką wydajność pracy urządzenia. Jego dodatkowym atutem są niewielkie rozmiary. Produkt jest dostępny w dwóch pojemnościach. Zapoznaj się z ofertą zmiękczaczy, którą dla Ciebie przygotowaliśmy i znajdź produkt spełniający Twoje wymagania.

   Cechy i zalety

    Jednokolumnowy, kompaktowy zmiękczacz Basicsoft BWT 16 l został wyposażony w cyfrowy sterownik. Poprawia on wydajność pracy urządzenia. Jego niewielkie rozmiary pozwalają zamontować go w dowolnym miejscu w domu. W ofercie sklepów Castorama dostępne są dwa modele zmiękczacza o różnej pojemności. W asortymencie znajdziesz także inne akcesoria niezbędne w konstruowaniu systemów wodnych. Dzięki temu zbudujesz system nie tylko funkcjonalny, ale także estetyczny. Zmiękczacz Basicsoft i urządzenia do niego podłączone eliminują z wody zagrożenie dla zdrowia i higieny. Dodatkowo sprzęt skutecznie zapobiega tworzeniu się osadów wapiennych. Dzięki temu wydłużysz żywotność wielu sprzętów. Produkt łatwo utrzymasz w czystości. Pomogą Ci w tym rozmaite zestawy dostępne w ofercie sklepów Castorama.

    • Jednokolumnowy, kompaktowy
    • Cyfrowy sterownik zapewnia wysoką wydajność pracy urządzenia
    • Niewielkie rozmiary
    • Dostępny w 2 pojemnościach

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5901741663972