Zobacz więcej Znaki sygnalizacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Znaki sygnalizacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Znak Apteczka pierwszej pomocy

Znak Apteczka pierwszej pomocy

8,58
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Znak apteczka pierwszej pomocy to niezbędny element wyposażenia każdego zakładu pracy. Odpowiednio umieszczona pozwoli szybko zidentyfikować miejsce przechowywania materiałów opatrunkowych, co jest szczególnie ważne w wypadku wystąpienia sytuacji kryzysowej. Dzięki wyrazistym kolorom, tabliczka jest dobrze widoczna nawet z dużej odległości.

   Cechy i zalety

    Znak apteczka pierwszej pomocy to praktyczna tabliczka informacyjna o szerokim zastosowaniu. Doskonale sprawdzi się zarówno w zakładach pracy, jak i w środkach transportu. Poprzez zastosowanie prawidłowego oznaczenia zwiększa się szanse na odnalezienie apteczki przez osoby postronne lub świadków wypadku, którzy chcieliby udzielić pierwszej pomocy do której niezbędne im są materiały opatrunkowe. Produkt posiada czytelny napis oraz wyrazistą grafikę, dzięki czemu jest dobrze widoczny nawet z dużej odległości. Dzięki zastosowaniu solidnego PCV o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, element będzie dobrze spełniał swoją funkcję przez długi okres czasu. W naszym asortymencie znajdziesz również inne znaki tego producenta.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZnak BHP
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     SamoprzylepnośćNiesamoprzylepny
     Grupa kolorystycznaWielokolorowy
     Kształt produktuProstokątny
     MateriałPVC
     Kod produktu5900207018691