Zobacz więcej Zraszacze ogrodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Zraszacze i pistolety

Strzałka w prawo

Zraszacze ogrodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zraszacz bijakowy na sankach Gardena

Zraszacz bijakowy na sankach Gardena

248
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zraszacz bijakowy doskonale sprawdzi się do nawadniania terenów zielonych o dużej powierzchni. Dzięki regulowanym pierścieniom możesz łatwo dostosować parametry do własnych potrzeb, co znacznie ułatwi pielęgnację roślinności. Tworzywo sztuczne wykorzystane na etapie produkcji jest niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu na długo zachowa swój pierwotny stan.

   Cechy i zalety

    Zraszacz bijakowy na sankach to akcesorium nawadniające o szerokim zastosowaniu. Doskonale sprawdzi się zarówno do nawadniania trawników w przydomowym ogrodzie, jak i murawy na boisku sportowym, przez co jest bardzo praktyczny. Za jego pomocą sprawnie podlejesz powierzchnie o dużym obszarze, co pozwoli na zaoszczędzenie czasu przeznaczanego na pielęgnację Twojej roślinności. Produkt został wyposażony w pierścienie regulacyjne, które umożliwiają ustawienie kąta nachylenia, dzięki czemu będziesz mógł łatwo dostosować parametry do rodzaju podlewanego obszaru. Solidna konstrukcja wykonana z tworzywa sztucznego sprawia, że głowica zraszacza jest bardzo stabilna, co zapewni komfort oraz bezpieczeństwo podczas wykonywanej pracy.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZraszacz
     MarkaGardena
     Pokrycie75m²
     MateriałMetal i tworzywo sztuczne
     Kształt powierzchni pokryciaKoło, wycinek koła 25 - 360°
     Kod produktu4078500813501