Zobacz więcej Zraszacze ogrodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Zraszacze i pistolety

Strzałka w prawo

Zraszacze ogrodowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zraszacz Robi szalona stokrotka na szpilce
Strzałka w prawo

Zraszacz Robi szalona stokrotka na szpilce

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szalona stokrotka to rodzaj ozdobnego zraszacza, który możesz umieścić w wybranym miejscu swojego ogrodu czy działki. Umożliwi Ci doskonałe nawodnienie grządek z warzywami czy rabat kwiatowych, bez konieczności operowania nią, zapewniając wygodę i komfort. Z łatwością umieścisz ją w glebie przy pomocy szpilek i podłączysz do węża ogrodowego.

   Cechy i zalety

    Wygodnym, a zarazem ozdobnym rozwiązaniem do nawadniania może być wykorzystanie zraszacza szalonej stokrotki – umożliwi Ci podlewanie wybranych partii ogrodu bez konieczności zużywania czasu i energii. Możesz umieścić ją w glebie w dowolnym miejscu swojego ogrodu czy działki, aby zraszała wybrane przez Ciebie miejsce obracając się wokół własnej osi. Taki model zraszacza przyda Ci się na przykład do podlewania grządki z warzywami, zapewniając im potrzebną do prawidłowego wzrostu ilość wody. Możesz również skierować strumień szalonej stokrotki na trawnik bądź rabatę z kwiatami, zapobiegając ich wysuszeniu w trakcie letnich, upalnych tygodni. Rotacyjny system nawadniania gwarantuje, że duża powierzchnia terenu zostanie nawilżona.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5904842722104