Zobacz więcej Sztyfty i zszywki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Sztyfty i zszywki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zszywka 4PRO 80/06 mm 3000 szt.
Strzałka w prawo

Zszywka 4PRO 80/06 mm 3000 szt.

21,98
/ opak.
0,01
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zszywka przeznaczona jest do łączenia materiałów z drewnem, wobec czego doskonale sprawdzi się w każdym zakładzie tapicerskim. Wykorzystasz ją także w swoim mieszkaniu podczas samodzielnego odnawiania krzeseł oraz foteli. Produkt cechuje się znakomitą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ powstał z galwanizowanej stali.

   Cechy i zalety

    Zszywkę wykorzystasz podczas samodzielnej renowacji mebli znajdujących się w Twoim mieszkaniu. Doskonale sprawdza się bowiem podczas wymiany tapicerki w krzesłach oraz fotelach – zapewnia prawidłowe mocowanie materiału do drewnianego szkieletu siedziska. Zszywki powstały ze stali galwanizowanej, dzięki czemu wykazują doskonałe właściwości wytrzymałościowe – będą więc prawidłowo pełniły swoją funkcję przez długi czas. Dla przyspieszenia procesu tapicerowania zszywki można stosować z urządzeniem pneumatycznym, które usprawni Twoją pracę. Zestaw zawiera 3000 sztuk produktu, a zatem zaopatrzysz się w spory zapas. W naszej ofercie znajdziesz zszywki oraz sztyfty w różnych rozmiarach, spośród których wybierzesz potrzebne Ci do pracy akcesoria.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal
     Kod produktu5907811642397