Zobacz więcej Sztyfty i zszywki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Sztyfty i zszywki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zszywka 4PRO 90/22 mm 1000 szt.
Strzałka w prawo

Zszywka 4PRO 90/22 mm 1000 szt.

21,98
/ opak.
0,02
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zszywkę wykorzystasz podczas samodzielnego wymieniania obić Twoich krzeseł lub foteli. Dzięki znakomitej wytrzymałości stosowana jest często w profesjonalnych zakładach meblarskich oraz pracowniach dekoratorskich, gdyż zapewnia wykonywanym połączeniom dużą trwałość. Jedno opakowanie zawiera 1000 zszywek, więc zyskasz zapas na długi czas.

   Cechy i zalety

    Zszywka doskonale sprawdzi się zarówno w Twoim mieszkaniu, jak i w rozmaitych pracowniach dekoratorskich lub zakładach meblarskich. Ten niewielki element przeznaczony jest bowiem do łączenia ze sobą drewna oraz tkanin, więc przydaje się w czasie zmieniania tapicerki na fotelach lub krzesłach. Dla zapewnienia sobie jak największej wygody w czasie pracy zszywek należy używać w połączeniu z pneumatycznym zszywaczem – wówczas zaplanowane czynności będą przebiegały błyskawicznie. Produkt powstał z galwanizowanej stali, dzięki czemu nie wygina się oraz nie niszczeje, zapewniając materiałom trwałe połączenie. Wśród naszego asortymentu dostępne są także zszywki oraz sztyfty w innych rozmiarach, a zatem dopasujesz je do swoich oczekiwań.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu22mm
     MateriałStal
     Kod produktu5907811648078