icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Sztyfty i zszywki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Sztyfty i zszywki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zszywka 4PRO 90/25 mm 1000 szt.
Strzałka w prawo

Zszywka 4PRO 90/25 mm 1000 szt.

24,98
/ opak.
0,02
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zszywka to element pozwalający na łączenie drewna z tkaninami – w związku z tym wykorzystywana jest podczas tapicerowania mebli. Wykonana ze stali wykazuje znakomite właściwości wytrzymałościowe, więc nie wygina się w czasie pracy oraz nie niszczeje z upływem czasu. W opakowaniu znajdziesz 1000 sztuk zszywek, a zatem zaopatrzysz się w zapas, który wystarczy Ci na wykończenie wielu mebli.

   Cechy i zalety

    Zszywka znajdzie zastosowanie w zakładach meblarskich, stolarskich oraz pracowniach dekoratorskich, ponieważ jest elementem potrzebnym podczas tapicerowania. Umożliwia wykonywanie trwałych połączeń pomiędzy drewnem oraz tkaninami, przez co przydaje się w czasie wymieniania obić w fotelach lub krzesłach. Z powodzeniem możesz stosować ją także w swoim warsztacie, ponieważ współpracuje ona z pneumatycznym zszywaczem – dzięki temu prawidłowe mocowanie zszywek jest niezwykle proste. Zostały one wykonane z galwanizowanej stali, dlatego też cechują się doskonałą wytrzymałością mechaniczną i posłużą Ci przez długi czas. W naszej ofercie dostępne są zszywacze oraz sztyfty w różnych rozmiarach, zatem wybierzesz akcesoria najlepiej odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu25mm
     Typ opakowaniaopak.
     MateriałStal
     Kod produktu5907811648085