Zobacz więcej Sztyfty i zszywki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Sztyfty i zszywki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zszywki galwanizowane Rapid 140/12 mm 650 szt.
Strzałka w prawo

Zszywki galwanizowane Rapid 140/12 mm 650 szt.

17,48
/ opak.
0,03
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zszywki galwanizowane z pewnością przydadzą się zarówno profesjonalnemu, jak i początkującemu majsterkowiczowi. Dzięki wykonaniu z płaskiego drutu z ocynkowaną powierzchnią produkt jest odporny na korozję i może być stosowany w miejscach narażonych na wilgoć. Precyzyjny kształt końcówek ramion zszywek zapewnia dobre wbijanie się zszywki, a kąt pomiędzy ich ramionami i podstawą zapobiega ich zakrzywianiu podczas użytkowania. Element posiada specjalnie zaostrzone końce, które szybko przebijają materiał, łącząc trwale ze sobą oba elementy. Dzięki temu szybko i sprawnie zamocujesz duży plakat czy ciężkie tekstylia. Zszywki wykorzystasz także podczas prac dekarskich czy uszczelniających – np. w łatwy sposób zaczepisz folię izolacyjną.

   Cechy i zalety

    Zszywki galwanizowane sprawdzą się podczas wielu prac remontowo-wykończeniowych w Twoim domu. Drobne elementy cechują się trwałością oraz odpornością na rozciąganie. Wszystko dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji stali, która została pokryta powłoką galwaniczną. Dzięki temu zamocowane materiały będą dobrze przylegać do podłoża przez długi czas. Produkty zastosujesz do prac dekoratorskich – zaczepisz dekorację naścienną lub duży plakat, tak by wnętrze pokoju lub witryna sklepowa zyskały atrakcyjny wygląd. Elementy wykorzystasz także podczas wymiany wykładziny dywanowej na schodach czy posadzce. W naszym asortymencie znajdziesz także narzędzia ręczne przeznaczone do pracy ze zszywkami, ale także gwoździarki czy nitownice.

    • Wykonane z płaskiego drutu galwanizowanego
    • 2 razy większa powierzchnia mocowania materiału
    • Wymiary zszywek precyzyjnie dostosowane do magazynków zszywaczy Rapid
    • Precyzyjnie cięte końcówki nóżek ułatwiają wbijanie zszywek

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu12mm
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    PowłokaOcynkowany
    MateriałStal
    Kod produktu3221631095167