Zobacz więcej Sztyfty i zszywki
Zszywki galwanizowane Rapid 53/14 mm 5000 szt.
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Zszywki galwanizowane wyprodukowano z cienkiego drutu, który pozostaje niemalże niewidoczny po zamocowaniu. Cynkowana zewnętrzna warstwa elementu nie ulega korozji, prezentując się pięknie przez lata. Przy użyciu produktu szybko połączysz ze sobą elementy tapicerskie i zespolisz materiał z drewnianą ramą mebli, wykonując samodzielnie domowe naprawy.
Cechy i zalety
Zszywki galwanizowane po zamocowaniu w magazynku tackera są gotowe do użycia. Elementy umożliwią szybkie połączenie materiałów, bez konieczności użycia kleju. Świetnie sprawdzą się w pracach tapicerskich, ułatwiając mocowanie elementów czy materiałów tekstylnych do ram mebli. Zszywki wykorzystasz także do wykonania własnoręcznych dekoracji, przyczepisz etykiety czy zamkniesz kartony w trakcie przeprowadzki. Wykonane konstrukcje z użyciem elementów są trwałe i solidne dzięki wykorzystaniu stalowego materiału. Stal została dodatkowo poddana galwanizacji, dlatego posiada ochronną powłokę. W ten sposób zszywki są zabezpieczone przed rozciąganiem i uszkodzeniami. Przechowywanie drobnych elementów z pewnością ułatwi Ci praktyczny pojemnik, który można zawiesić.
- Wykonane z cienkiego drutu galwanizowanego dla dyskretnego mocowania
- Wymiary zszywek dostosowane do magazynków zszywaczy Rapid oraz innych marek
- Precyzyjnie cięte końcówki nóżek ułatwiają wbijanie zszywek
- 5000 szt. w opakowaniu
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Zszywki |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 5000 |
Rodzaj opakowania | Opakowanie |
Marka | Rapid |
Długość produktu | 14mm |
Szerokość produktu | 53mm |
Waga produktu | 518g |
Materiał | Stal |
Powłoka | Ocynkowany |
Kolor | Srebrny |
Łączone/pojedyncze | Łączone |
Wytrzymałość | Bardzo duża wytrzymałość |
Ognioodporność | Brak właściwości opóźniania rozprzestrzeniania się płomienia |
Odporność na ścieranie | Tak |
Odporność na korozję | Nie |
Kompatybilność | Do modeli Rapid: R353, ALU953, ALU753, R253, E-100, Compacta |
Obszar zastosowania | Wewnętrzne i zewnętrzne |
Przeznaczenie | Prace tapicerskie, tkaniny, tekstylia, płótna, skóra, dekoracje, etykiety, itp. |
Odpowiedni typ zastosowania | Prace stolarskie, tapicerskie |
Kod EAN | 7313463030877 |