Zobacz więcej Sztyfty i zszywki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Sztyfty i zszywki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zszywki Magnusson 6 mm 1000 szt.

Zszywki Magnusson 6 mm 1000 szt.

7,98
/ opak.
0,01
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zszywki Magnusson świetnie przytwierdzają oraz zabezpieczają materiały o bardzo małej grubości. Wykonane z wysokiej jakości stali. Nie korodują, dzięki czemu sprawdzą się w pracach zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Znajdą zastosowanie podczas prac renowacyjnych, wykończeniowych oraz tapicerskich. Nie są odporne na ogień.

   Cechy i zalety

    Zszywki Magnusson 6 mm 1000 szt. to wybór, który sprawdzi się zarówno w warsztacie majsterkowicza, jak i prawdziwego profesjonalisty. Wykonane są z wysokiej jakości stali, która zapewnia bezproblemowy montaż w różnego rodzaju powierzchniach. Bez problemu użyjesz ich podczas prac z materiałami naturalnymi, jak i tworzywami sztucznymi. Pakowane są po 1000 sztuk. Ich szerokość wynosi 6 mm. Zszywki Magnusson dostarczane są w opakowaniach ułatwiających bezpieczny transport oraz przechowywanie. Nie korodują, dzięki czemu sprawdzą się nie tylko we wnętrzach, ale także na zewnątrz. Możesz ich użyć ze wszystkimi zszywaczami od najpopularniejszych producentów. Inne rozmiary zszywek, zszywacze oraz inne akcesoria znajdziesz w sklepie Castorama.

    • Odporne na korozje
    • Kompatybilny ze wszystkimi głównymi markowymi
    • Dostarczane w opakowaniu umożliwiającym przechowywanie
    • Stal ocynkowana, odporna na korozję
    • Do mocowania lekkich i cienkich materiałów
    • Nadaje się do zabezpieczania materiałów takich jak papier budowlany, membrana i izolacja, zszywki nie są odporne na ogień

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu6mm
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    PowłokaOcynkowany
    MateriałStal węglowa
    Kod produktu5059340005775